Про кінотеатр
Кінотеатр Україна - це сучасний 2-х зальний кінотеатр європейського рівня, оснащений новітнім обладнанням кінопроекційна CHRISTIE, DOLBY Digital, що відповідає всім світовим стандартам, комфортними кріслами з підставками для напоїв і повітряної кукурудзи та зручними диванами.

Кінотеатр Україна - це кращий кінотеатр в м.Житомирі. Його реконструкція завершилася в січні 2007 року.
У серпні 2010 року в один із залів, а саме в синій, було встановлено новітнє цифрове обладнання. гідність цифрового формату 3D кіно в тому, що він доносить до глядача картину з точною передачею всіх нюансів, тональностей і відтінків кольорів, не спотворює чіткість кадру і дає максимально «чисте» зображення. Грань між дією на екрані і глядачем практично стирається!
Розташування: центр міста;
Кількість залів: 2 шт.
Красный зал
Посадочних місць: 232 шт.
Сучасна акустична система JBL, KCS;
Система відтворення фонограми Dolby Digital Surround EX;
Цифровий мультимедійний проектор, який дозволяє трансляцію роликів з цифрових носіїв;
Синий зал
Посадочних місць: 232 шт.
Зал обладнаний кінопроекційним 3D устаткуванням. Стереоефект створюється завдяки проектору CHRISTIE, а також спеціальним LCD очками, які видаються безпосередньо перед сеансом. "Пластикові" окуляри зменшують навантаження на очі, що дозволяє дивитися кіно довше, а ефект від перегляду роблять незрівнянно "натуральніше". Будь-то дитячий мультфільм або фільм жахів, кіно у форматі 3D незмінно викликає бурю емоцій і ажіотаж і на такий 3D-фільм приємно сходити з друзями і рідними.
Також ви можете забронювати квиток і отримати детальну інформацію про репертуар кінотеатру, розклад сеансів по тел.: (0412) 47-27-47, (097) 447-27-47
Адреса: м Житомир, вул. Київська, 13